Bureau Sport


 
Ik wil graag een zakelijke Introducé meenemen: (Als introducé al lid is van BC Woezik of BC Alverna dient deze zich via de eigen Businessclub aan te melden)
 

Deelnemers Bureau Sport

NaamBedrijfE-mailadresIk wil best een penalty nemen om de Wijchense Businessclub PenaltybokaalNaam introducéBedrijf introducé
Bart SchravenVisionplannerBartschraven@visionplanner.comJa
Sven van RossumA.S.I. Document Managements.vanrossum@asi-consultants.nlJa
peter coretcoret renovatieinfo@coret-renovatie.nlJa
M. van HeelBouwbedrijf Sleenhoff B.V.info@sleenhoffbouw.nlNee
AdLight Gimmicksad@h-e-m.nlNee
Peter GiesbersGerritse Ijzerwarenpetergiesbers@gerritse.nlJaEdwin v/d HaarGerritse Ijzerwaren
MannesDorus & MannesMannes@dorusenmannes.nlNee
Michiel WiskieVWGmwiskie@vwgnijhof.nlNeeFloris WiskieDaelmans
Jo van den TillaartPerspectiefPerspect@dds.nlJa
Bram JansenREX Advocatenjansen@rex-advocaten.nlJaJeroen BrinkmanPoelmann van den Broek N.V.
Hank DijkmansDucatiparts-onlineinfo@ducatiparts-online.comJaMicha van DeelenDucatiparts-online
Allard KoopsenWIJ bvallard@wijzijnwij.comNee
Woud JansenAlba Conceptswoud@albaconcepts.nlNee
Hans StratenBriggs & Stratton Netherlands B.V.straten.hans@basco.comJa
Wilfred Overdijkotten en kampschreurwilfred@ottenenkampschreur.nlJaHerwin PetersCama Bemmel Holding BV
George van KolckLight collectioninfo@lightcollection.nlNeePatrick OrdelmanOrdpro
Henk SandersBufkeshenksanders126@gmail.comJaGert-Jan SandersBufkes
John BalversBalvers.cominfo@balvers.comNee
Roel kopKop advocatenRoel@kopadvocaten.nlJaAhmed AchouitarKop advocaten
Alfred GerritsFinancieel Adviesbureau GerritsAlfred@gerrits-financieel.nlNee
Jan GerritsMontagebedrijf J TH Gerrits BVjan@gerritsbv.nlNee
Otto SchepAdministratiekantoor Moky B.V.otto.schep@moky.euJa
Bas van EwijkBas van Ewijk logisticsbas@basvanewijklogistics.nlJa
Joost RosmalenRosmalen Groepjoost.rosmalen@rosmalengroep.nlNee
Pierre GiesbersFrenzspfgiesbers@gmail.comNee
Roy RuttenOtten & Kampschreurroyrutten@ottenenkampschreur.nlJa
p giesbersgiesbers electronics holding bvpgiesbers1947@gmail.comNee
Bob JanssenUmberto-restaurant Samenbob@hotelumberto.nlNeeMarcel van den BergRB
John BalversBalvers.cominfo@balvers.comNeeHarold BalversBalvers Management BV
Jan DerksWerx BVjan@werx.seNee
Rene WijshakeHairliciousreneawc@hotmail.comNee
A vsn DijkTaxi van Dijksjelvandijk59@gmail.comNee
Andrew van dere BruggenWestbrug Techniekandrew@westbrug.nlNee
René Bogaard, van denExpert wijchenrenebo1718@gmail.comNeeRonald KoppersExpert Wijchen
Heino SmitsVentimon BVinfo@ventrimon.nlNee
Laurens LoenenTechnisollaurens@technisol.nlNeeVivienne SchoppertHartenvrouw
Dave SpithovenDriessen Transport Wijchen B.V.davedriessen@hotmail.comJa