Reis naar Krakau


 

Deelnemers Reis Krakau

NaamBedrijfE-mailadresNaam 2e persoon (indien van toepassing)Opmerking
M. van HeelBouwbedrijf Sleenhoff BVinfo@sleenhoffbouw.nlKurt BraspenningWordt weer gezellig!
Hans BijmansBijmans Assurantiënh.bijmans@bijmans.nl
Roel KopKop Advocatenroel@kopadvocaten.nlAhmed Achouitargeen nee, maar met twee!
Hank DijkmansDucati Partsinfo@ducatiparts-online.comMicha van Deelen
Schiks BouwSchiks Bouwinfo@schiksbouw.nl
Ad HollandLightgimmicks.nlad@lightgimmicks.nl
P Giesberspgiesbers1947@gmail.com
Tonny van EldijkVan Eldijk Passie voor verstonny@eldijk.nl
Alfred GerritsFinancieel Adviesbureau GerritsAlfred@gerrits-financieel.nlPeter Gerrits
Gert Jan vd BroekInstallatiebedrijf ToonenGert-jan@installatiebedrijf-toonen.nl
Allard KoopsenWIJ bvallard@koopsen.comWillie Verploegen
Geert van SommerenGSO Beheer BVgfj.van.sommeren@gmail.com
Rob SchiltenVakantieXperts de Planeetrob@deplaneet.nl
Jan Willem Driessengerman-pellets.nlinfo@german-pellets.nlDavid Driessen
Pierre GiesbersFrenzspfgiesbers@gmail.com
John CornelissenJohn Shopinfo@johnsshop.nleen persoons kamer
Sjaak RossenRosja Vastgoedannie.sjaakrossen@gmail.com
Henk SandersBufkeshenksanders126@mail.com
Joost RosmalenRosmalen Groepjoost.rosmalen@rosmalengroep.nlLeon de Bruijn
Bart SchravenVisionplannerbartschraven@kpnmail.nl
Jos GiesbersJahip Beheer B.V.j.giesbers1@zonnet.nl
MannesDorus & Mannesmannes@dorusenmannes.nl
roy ScholtenStandMattersRoy@standmatters.nl
Sven van RossumA.S.I. Document Managements.vanrossum@asi-consultants.nl
Pierre GuelenMPG HOlding B.V.P.guelen@planon.nl
Jo van den TillaartPerspectiefPerspect@dds.nlJoep van den Tillaart
Joep van den TillaartPerspectiefJoepdownunder@hotmail.com
Harm RuttenVolvo RuttenHarmrutten@autobedrijfrutten.nlJorrit Rutten
Jos JanssenHet Vleespannetjejmjanssen@kpnmail.nlDennis Janssen
Jos van BeekJWR elektrotechniekj.beek@jwr.nlIvo Wessels