Golfdag 2019


Golfdag 24 mei 2019
Inschrijving gesloten! (vanaf 10 mei 2019)
(indien van toepassing)
Onderdeel
(indien van toepassing)
Onderdeel
 

Deelnemers Golfdag 24 mei 2019

BedrijfsnaamE-mailadresNaam deelnemer 1HandicapOnderdeelNaam deelnemer 2BedrijfsnaamHandicapOnderdeel
Frenzspfgiesbers@gmail.comPierre29Wedstrijd
Spontaan Foodbarinfo@spontaan-wijchen.nlMaurice Ratering Arntz24Wedstrijd
Balvers.comjohn@balvers.comJohn Balvers21WedstrijdHans Balvers34Wedstrijd
Ventimon BVhsmits@ventimon.nlHeino Smits18WedstrijdRamon Janssen14Wedstrijd
cafe annekemartijn@cafeanneke.nlmartijn32Wedstrijdjorrit janssen16Wedstrijd
Otten & Kampschreurroyrutten@ottenenkampschreur.nlRoy Rutten36WedstrijdRogier Weijers36Wedstrijd
otten en kampschreurwilfred@ottenenkampschreur.nlWilfred Overdijk6WedstrijdTon Thuss10Wedstrijd
Giesbers Electronics Holding BVpgiesbers1947@gmail.comPeter GiesbersClinic
Financieel Adviesbureau GerritsAlfred@gerrits-financieel.nlAlfred Gerrits28WedstrijdPeter Gerrits28Wedstrijd
Schiks Bouwinfo@schiksbouw.nlToine SchiksClinic
KeesKeesschaminee@icloud.comKees SchamineeClinic
Administratiekantoor Moky B.V.otto.schep@moky.euOtto SchepClinic
Hairliciousreneawc@hotmail.comRene Wijshake27WedstrijdEdwin StolkEPAHS54Wedstrijd
Philipsen Accountants Adviseursjackvanoosterhout@philipsen.nlJack van oosterhout54WedstrijdWedstrijd
Pacific Spas Benelux BVinfo@pacificwellness.nlJeroen Herms35WedstrijdLeo HermsPacific Spas Benelux BV35Wedstrijd
Loeffen vof administratie- en belastingadviesbureauinfo@administratiekantoorloeffen.nlHarrie LoeffenWedstrijdMarius HermensEsivah18Wedstrijd
Huisman Etech Expertssander.vangelder@outlook.comSander van GelderClinic
Touringcar van Dijk B.V.ekoelman@taxivandijk.nlEdwin KoelmanClinicHein van Drielvan Driel groepClinic
Van Eldijk Passie voor verstonny@eldijk.nlTonny van EldijkClinic
A.S.I. Document Managements.vanrossum@asi-consultants.nlSven van Rossum99Clinic
Lap en Hofmans Advocatenhofmans@lapenhofmans.nlBram HofmansClinic
Dorus & MannesMannes@dorusenmannes.nlMannesClinic
Visionplanner BVbartschraven@visionplanner.comBart SchravenJaClinic
Het Wapen van Wijcheninfo@wapenvanwijchen.nlP. Christodoulides28ClinicW. Janssen54Wedstrijd
Dorus & Mannesmannes@dorusenmannes.nlGuido Ronnes (introducé)Wedstrijd
Gerencodinie@autoschadewijchen.nlGeert MegensClinic
Kop AdvocatenRoel@kopadvocaten.nlRoel KopNoClinic
Ricoh Nijmegenbart.hopman@rdcnijmegen.nlBart Hopman54WedstrijdKoen de LorijnTempel challenge Nistelrode24Wedstrijd
Kop advocatenRoel@kopadvocaten.nlFrank VerweijClinic
JahipJ.giesbers1@zonnet.nlJos GiesbersClinic
Lightgimmicks.nlad@lightgimmicks.nlAd HollandClinic
BudgetBoxJohnholl62@gmail.comJohn HollClinicRob SteegSteeg InterieurbouwClinic
Briggs & Stratton Netherlands B.V.straten.hans@basco.comHans StratenClinicGerard Dekkers27Wedstrijd
StandMattersinfo@standmatters.nlRoy Scholten-1Clinic