Golfdag 2020


Golfdag 11 september 2020
(indien van toepassing)
Onderdeel
(indien van toepassing)
Onderdeel
 

Deelnemers Golfdag 11 september 2020

BedrijfsnaamE-mailadresNaam deelnemer 1HandicapOnderdeelNaam deelnemer 2BedrijfsnaamHandicapOnderdeel
Adviesbureau R&Bm.reuvers@adviesbureaurenb.nlMarc ReuversClinic
Technisollaurens@technisol.nlLaurensClinicVivienneLaja agencyClinic
GHWs.vanalphen@ghw.nlSander van AlphennvClinic
Heilbron Wijchenhans.bijmans@heilbron.nlHans Bijmans36Wedstrijd
Touringcar van Dijk B.V.edwin.koelman@vandrielgroep.nlEdwin KoelmanClinicMaurits van DrielVervoerservice van Driel B.V.32Wedstrijd
Lightgimmicks.nlad@lightgimmicks.nlAd HollandClinic
Frenzspfgiesbers@gmail.comPierre29Wedstrijd
Ricoh document Center Nijmegentim.vandersteen@rdcnijmegen.nlTim van der Steen36Wedstrijd
Dorus & Mannesdorus@dorusenmannes.nlDorus van KeulenClinic
Alba ConceptsWoud@albaconcepts.nlWoud Jansen36WedstrijdMartijn KootCafé Anneke36Wedstrijd
otten en kampschreurwilfred@ottenenkampschreur.nlwilfred overdijk5Wedstrijd
Ventimon Totaal installateurhsmits@ventimon.nlHeino Smits17Wedstrijd
Loeffen vof administratie en belastingadviesbureauhje2409@gmail.comHarrie LoeffenWedstrijdMarius HermensEsivah16Wedstrijd
Kop advocatenRoel@kopadvocaten.nlRoel kopClinicWillem van DeelenDeelenClinic
Otten & Kampschreurroyrutten@ottenenkampschreur.nlRoy Rutten36Wedstrijd
Giesberspgiesbers1947@gmail.comP GiesbersClinicGeert DekkersGiesbers27Wedstrijd
REX Advocatenbueters@rex-advocaten.nlTim Bueters36Wedstrijd
Briggs & Stratton Netherlands BVstraten.hans@basco.comHans StratenClinicPeter GiesbersIseroClinic
Cordaat stukadoorsrobcornelissen@cordaat.nlrob Cornelissen36Wedstrijd
Fin. Adviesbureau GerritsAlfred@gerrits-financieel.nlAlfred Gerrits27Wedstrijd
Rapirsven@rapir.nlSven van RossumClinic
Administratiekantoor Moky B.V.otto.schep@moky.euOtto Schep54Wedstrijd
Bas van Ewijk logisticsbas@basvanewijklogistics.nlBas van EwijkClinic